Vítejte!

Vážení přiznivci motorismu,

velmi nás těší, že pro vás můžeme připravit další přátelské setkání příznivců jednostopých motorových vozidel u nás na Valašsku.

Program:
PÁTEK 23. 6. - od 18:00 - příjezd vzdálenějších účastníků srazu na Mysliveckou chatu v Lidečku. Večer zajdeme do hospody na pivo.

SOBOTA 24. 6. dopoledne - vyjížďka směr Bojkovice, Žítková (odtud Žítkovské bohyně), Bánov dlouhá cca 100 km se společným obědem v restauraci. Kdo bude mít zájem, zkuste prosím nahlásit. Jen ať podle toho vybereme hospodu na oběd.

SOBOTA 24. 6. ve 13:00 - oficiální zahájení motosrazu.
Tradiční výjezd (cca 30 km) pro slabší i silnější stroje se společným fotografováníním. Vyjíždíme z Myslivecké chaty v Lidečku.

SOBOTA 24. 6. od 16:00 - program na Myslivecké chatě. Budou připraveny soutěže, přehlídka veteránů i nových motorek a nově výstava fotografií Mirka Pinďáka a Martina Trčky. Bude připraven zvěřinový guláš, taky něco ugrilujeme a dáme pivo. Večer posezení u táboráku. Tak si raději vemte spacáky nebo si na večer zamluvte nějaký odvoz.

NEDĚLE 25. 6. do 12:00 - check out

Vstupné: