Motosraz 2012

Akce je pro členy motoclubu a pro zvané hosty.
Na letošním (šestém) motosrazu bude hned několik novinek:
1) Nechali jsme vyrobit klubové vlajky (velikost A4), tak kdo bude mít zájem může si na srazu zakoupit. (cca150kč)

2)Kdo má zájem o klubové tričko, ať pošle email s velikostí a počtem kusů ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a to nejpozději do sedmého června. Jinak mohli jste si všimnout, že druhá série motoclubových triček je poněkud menší - raději si objednejte o číslo větší.

3)Vzhledem  k tomu, že jsme nechali vyrobit vlajky s logem klubu, které se hodí nejenom na motorku, ale také jako nášivka na motorkářskou vestu, vypisujeme soutěž o nejlepší (nejsrandovnější, nejdrsnější.....) motovestu.
Inspirací vám mohou být jiné motocluby (HELLS ANGELS..) Základem bude nejspíš stará riflová vesta a pak už jenom nejrůznější nášivky, odznaky....... a dál je to na vás.
Tak kdo bude chtít, může si vlajku vyzvednout ještě před srazem.

4)Jinak letos prvním rokem nebude vstupné dobrovolné. Budou tři kategorie vstupného - každý si může vybrat dle svého uvážení a spotřeby piva, jídla, snídaně....... Vstupné se bude pohybovat cca od 100kč(1.skupina) - 400kč(3.skupina). Ještě upřesníme. Jídlo, pití, nocleh,snídaně......no prostě vše je v ceně vstupného.

Motodovolená 2012

Letošní letní motodovolená je naplánovaná do balkánských států (Makedonie, Bulharsko, Albánie) v délce min. 10 dní a někdy v termínu 18.8-1.9.2012, cca 3000 km. Kdo by měl zájem, ať se mi ozve na 777599205 (Markéta), ať můžem předběžně naplánovat trasu. Jelo by max 7 motorek, spaní hlavně ve stanu, občas nějaký penzion. Čas se blíží, tak přemýšlejte. Podrobnosti domluvíme na srazu v Račném.

Motosraz 2014

MOTOSRAZ LETOS POD ČERTOVÝMA SKALAMA

Neuběhl ani rok a členové moto-clubu měli opět plné ruce práce s přípravami již 8. motosrazu, který letos vyšel na sobotu 14. 6. 2014. Po dvou letech jsme přesídlili z Račného do areálu pod Čertovými skalami v Lidečku.

Krkonošští motorkáři přijeli už v pátek, takže program pro ně začal už v sobotu dopoledne, kdy se společně s několika členy moto-clubu vydali na delší vyjížďku na Vršatec a Kohútku. Pravda, kosa byla, ale to nás neodradilo od již tradičního zahájení každého motosrazu - spanilé jízdy.

Ve 14 hodin vyjel průvod čítající téměř 80 motorek na Pulčíny. V čele průvodu jela legendární třímístná Čechia Böhmerland, za ní repasované i původní veterány a průvod uzavíraly silné cestovní stroje. Celou vyjížďku pokračující dále do Francovy Lhoty a Střelné zvládlo i motorizované kolo.

Po příjezdu sa zaparkovaly stroje, náš klubový řezník Petr Sekulů zatopil v udírně a mohla začat soutěž o nejkrásnější motorku motosrazu. Putovní pohár si zaslouženě odvezl Erik Zubek s unikátním pojízdným a ceněným strojem z roku 1928 - třímístnou Čechií Böhmerland. Motosrazu se však zúčastnilo mnoho dalších návštěvníků s překrásnými renovovanými Jawami kývačkami, sajdami, ČZ, aj. Nesmírně nás těší, že se na motosrazu každoročně objevují krásné historické mašiny, jejichž majitelé se o ně pečlivě starají a nám ostatním nezbývá, než jejich výtvory obdivovat. Program završila soutěž jízdy zručnosti a týmová štafeta se skákáním v pytli.

Na motosrazu nechybělo ani posezení u ohňa a zpívání u kytary nebo spaní pod širákem (což zvládl nejlíp náš předseda). Tři vypité bečky a snězených 15 kilo masa svědčí o tom, že dobrá nálada všech účastníků a společný zájem o motoristický sport napomohly splnění účelu motosrazu, a to setkat sa po roce s pohodovými lidmi, povykládat o novinkách ve světě motorismu a hlavně, užit si srandu!

Fačkov 2012

Víkend Fačkov

4.srpna se již po třetí koná malá klubová akce-víkend na Fačkově.
Start: parkoviště u Filáka 9,00.
Po příjezdu do fačkova vyložíme zavazadla,
posvačíme místní specialitu, dáme pivo a půjdeme na výšlap na horu Klak.
Po návratu z výšlapu-volná zábava + guláš.
V neděli- projížďka po okolí, společný oběd, odpoledne návrat domů(16.00)

Co vzít sebou: Dobré obutí, něco na nedělní snídani, půllitr na pivo a hlavně dobrou náladu.
Na převoz zavazadel, piva a klubových stanů bere hlavní pořadatel Jano dodávku, takže pávi můžete nechat doma.

Jedeme za každého počasí.
Akce je pouze pro členy klubu!!!

Lužná 2014

KDYŽ MOTORKÁŘI POMÁHAJŮ

Po roce náš moto-club oslovili pořadatelé parádní akce Den pro radost určené handicapovaným dětem i dospělým. Akce se konala v pátek 20. 6. 2014 na u hřiště v Lužné u Vsetína. Po loňské zkušenosti jsme neváhali a svou účast potvrdili.

Den pro radost je velice hezky naplánovanou a zorganizovanou akcí. Pro handicapované děti a dospělé pořadatelé připravili pestrý program - živá vystoupení muzikantů, scénky, hry a nechyběl ani výtečný guláš nebo makrela.

Moto-club reprezentovala přibližně desítka členů se svými stroji. Po příjezdu do Lužné asi hodinu vozili všechny zájemce na motorkách - na nejmenší 50ce, Jawě 250 panelce, cestovní SUZUKI 500, ale i větších endurech - Hondě Transalp, BMW nebo Hondě Africa Twin.

Zájemci, kteří se na motorkách svezli, byli nadšení. Kvůli zdravotnímu postižení se stěží s takovým zážitkem v běžném životě setkají, stejně jako my motorkáři běžně nemáme možnost se s lidmi se zdravotním postižením setkat a už vůbec ne jim pomoci. Jsme proto velmi rádi, že činností, která je nám samotným zábavou, jsme mohli potěšit a zpříjemnit den i ostatním.

Jediný, kdo z naší návštěvy nadšený příliš nebude, budou nejspíš fotbalisti z Lužné, protože jsme celou dobu jezdili po hrací ploše - se souhlasem pořadatelů. Ale naštěstí je už konec fotbalové sezóny a do podzimu tráva doroste.