Motosraz 2012

Akce je pro členy motoclubu a pro zvané hosty.
Na letošním (šestém) motosrazu bude hned několik novinek:
1) Nechali jsme vyrobit klubové vlajky (velikost A4), tak kdo bude mít zájem může si na srazu zakoupit. (cca150kč)

2)Kdo má zájem o klubové tričko, ať pošle email s velikostí a počtem kusů ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a to nejpozději do sedmého června. Jinak mohli jste si všimnout, že druhá série motoclubových triček je poněkud menší - raději si objednejte o číslo větší.

3)Vzhledem  k tomu, že jsme nechali vyrobit vlajky s logem klubu, které se hodí nejenom na motorku, ale také jako nášivka na motorkářskou vestu, vypisujeme soutěž o nejlepší (nejsrandovnější, nejdrsnější.....) motovestu.
Inspirací vám mohou být jiné motocluby (HELLS ANGELS..) Základem bude nejspíš stará riflová vesta a pak už jenom nejrůznější nášivky, odznaky....... a dál je to na vás.
Tak kdo bude chtít, může si vlajku vyzvednout ještě před srazem.

4)Jinak letos prvním rokem nebude vstupné dobrovolné. Budou tři kategorie vstupného - každý si může vybrat dle svého uvážení a spotřeby piva, jídla, snídaně....... Vstupné se bude pohybovat cca od 100kč(1.skupina) - 400kč(3.skupina). Ještě upřesníme. Jídlo, pití, nocleh,snídaně......no prostě vše je v ceně vstupného.